skuteczne-szkolenia.pl

Pod tym adresem internetowym (skuteczne-szkolenia.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Wynajmowane strony WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze fraz kluczy, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników szukających usług lokalnych, alergolog Warszawa, remonty Lublin. Takie domeny znacznie prościej zapamiętać, a strony z takimi nazwami są łatwiejsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie znalazłem domeny dla siebie? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, co robisz, a wynajdziemy na pewno odpowiednią domenę, zawierającą najważniejsze frazy kluczowe. Tylko skontaktuj się z nami!


3. Posiadam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna witryna online?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

W naszym systemie takie koszty nie istnieją! Klient uiszcza jedynie co miesiąc czynsz za serwis, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych innych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Tylko miesięczny czynsz.


5. Jak opracowujecie treści dla serwisów klientów?

Najważniejszym serwisu są jej teksty, a konkretnie ich struktura i język. By zatem stworzyć treści, potrzebujemy jak najwięcej informacji o Twojej firmie. Tylko w ten sposób wynajdziemy kwestie, które zaciekawią potencjalnych odbiorców. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztą zajmiemy się sami: tworzymy teksty, by były ciekawe dla klientów, ale i spełniały wymogi optymalizacji strony w Google. Gwarantujemy treści dostosowane do stylu Twojej firmy, walory marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd czerpiecie prezentowane na serwisach ilustracje?

Wykorzystujemy fotografie z najpopularniejszych internetowych stocków zdjęć. Naturalnie możesz dostarczyć naszej firmie swoje fotografie, pod warunkiem że masz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę przerobić w opracowanym dla mnie serwisie internetowym?

Dajemy klientom opracowaną przez nas stronę WWW z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 10 dni roboczych na spisanie wszelkich poprawek. Za darmo poprawimy serwis.


8. Do kogo jest propozycja?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią również lekarze. To właśnie tego typu przedsiębiorstwa najczęściej potrzebują marketingowego wsparcia, gdyż najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może zasugerować inny adres swojej strony WWW, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma zawsze musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wyjaśnimy, jak to prosto wykonać.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za napisanie treści na strony internetowe dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od pisania przekazów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na serwisie?

Kiedy tylko potrzebujesz poprawki na swoim serwisie internetowym, wyślij zgłoszenie do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!